Subota, 15 Lipanj 2024
Kinematografi Dubrovnik; Program u kinu Sloboda i ljetnim kinima od 30. svibnja do 5. lipnja

Kinematografi Dubrovnik; Program u kinu Sloboda i ljetnim kinima od 30. svibnja do 5. lipnja

30. svibnja

Kino Sloboda

16.30 GARFIELD

Animirana avantura; 104min; USA,UK/2024

Režija/Director: Mark Dindal; Gl/Vo: Slavko Sobin, Ljubomir Kerekeš, Jadranka Đokić

18.30 POLARNA ODISEJA

Avantura, obiteljski; 85min; USA,UK/2024

Režija: Guillaume Maidatchevsky; Ul:Virginia Efira, Veronique Boileau, Joe Bishop

20.30 FURIOSA: POBJEŠNJELI MAX SAGA

Avantura, akcija, sf; 148min; AU/2024

Režija: George Miller; Ul: Angus Sampson, Anya Taylor-Joy, Chris Hemsworth

31. svibnja

Kino Sloboda

17.00 GARFIELD

Animirana avantura; 104min; USA,UK/2024

Režija: Mark Dindal; Gl: Slavko Sobin, Ljubomir Kerekeš, Jadranka Đokić

18.45 RADNIČKA KLASA IDE U PAKAO  

Komedija, drama; 127min; SR,HR /2023

Režija: Mladen Đorđević; Ul: Leon Lučev, Tamara Krcunović, Momo Pićurić, Ivan Đorđević

21.00 FURIOSA: POBJEŠNJELI MAX SAGA

Avantura, akcija, sf; 148min; AU/2024

Režija: George Miller; Ul: Angus Sampson, Anya Taylor-Joy, Chris Hemsworth

1. lipnja

Kino Sloboda

16.00 GARFIELD

Animirana avantura; 104min; USA,UK/2024

Režija: Mark Dindal; Gl: Slavko Sobin, Ljubomir Kerekeš, Jadranka Đokić

18.00 POLARNA ODISEJA

Avantura, obiteljski; 85min; USA,UK/2024

Režija: Guillaume Maidatchevsky; Ul:Virginia Efira, Veronique Boileau, Joe Bishop

Ljetno kino Jadran

21.00 FURIOSA: POBJEŠNJELI MAX SAGA

Avantura, akcija, sf; 148min; AU/2024

Režija/Director: George Miller; Ul/Stars: Angus Sampson, Anya Taylor-Joy, Chris Hemsworth

Ljetno kino Slavica

21.00 TOČKA PRIJELAZA

Drama; 87min; ESP /2023

Režija: Alejandro Rojas, Juan Sebastián Vásquez; Ul: Alberto Ammann, Bruna Cusí, Ben Temple, Laura Gómez

2. lipnja

Kino Sloboda

16.00 GARFIELD

Animirana avantura; 104min; USA,UK/2024

Režija: Mark Dindal; Gl: Slavko Sobin, Ljubomir Kerekeš, Jadranka Đokić

18.00 POLARNA ODISEJA

Avantura, obiteljski; 85min; USA,UK/2024

Režija: Guillaume Maidatchevsky; Ul:Virginia Efira, Veronique Boileau, Joe Bishop

Ljetno kino Jadran

21.00 IZAZIVAČI

Drama, romansa, sportski; 132min; USA/2024

Režija: Luca Guadagnino; Ul: Zendaya, Josh O’Connor, Mike Faist

Ljetno kino Slavica

21.00 RADNIČKA KLASA IDE U PAKAO 

Komedija, drama; 127min; SR,HR /2023

Režija: Mladen Đorđević; Ul: Leon Lučev, Tamara Krcunović, Momo Pićurić, Ivan Đorđević

3. lipnja

Kino Sloboda

17.00 GARFIELD

Animirana avantura; 104min; USA,UK/2024

Režija: Mark Dindal; Gl: Slavko Sobin, Ljubomir Kerekeš, Jadranka Đokić

18.45 POLARNA ODISEJA

Avantura, obiteljski; 85min; USA,UK/2024

Režija: Guillaume Maidatchevsky; Ul:Virginia Efira, Veronique Boileau, Joe Bishop

Ljetno kino Jadran

21.00 FURIOSA: POBJEŠNJELI MAX SAGA

Avantura, akcija, sf; 148min; AU/2024

Režija: George Miller; Ul: Angus Sampson, Anya Taylor-Joy, Chris Hemsworth

Ljetno kino Slavica

Plesni program – nema filmskih projekcija

4. lipnja

Kino Sloboda

17.00 GARFIELD

Animirana avantura; 104min; USA,UK/2024

Režija: Mark Dindal; Gl: Slavko Sobin, Ljubomir Kerekeš, Jadranka Đokić

18.45 POLARNA ODISEJA

Avantura, obiteljski; 85min; USA,UK/2024

Režija: Guillaume Maidatchevsky; Ul:Virginia Efira, Veronique Boileau, Joe Bishop

Ljetno kino Jadran

21.00 IZAZIVAČI

Drama, romansa, sportski; 132min; USA/2024

Režija: Luca Guadagnino; Ul: Zendaya, Josh O’Connor, Mike Faist

Ljetno kino Slavica

21.00 SAVRŠENI DANI

Drama; 124min; JP,DE/2023

Režija: Wim Wenders; Ul: Koji Yakusho, Tokio Emoto, Arisa Nakano

5. lipnja

Kino Sloboda

17.00 GARFIELD

Animirana avantura; 104min; USA,UK/2024

Režija: Mark Dindal; Gl: Slavko Sobin, Ljubomir Kerekeš, Jadranka Đokić

18.45 POLARNA ODISEJA

Avantura, obiteljski; 85min; USA,UK/2024

Režija: Guillaume Maidatchevsky; Ul:Virginia Efira, Veronique Boileau, Joe Bishop

Ljetno kino Jadran

21.00 FURIOSA: POBJEŠNJELI MAX SAGA

Avantura, akcija, sf; 148min; AU/2024

Režija: George Miller; Ul: Angus Sampson, Anya Taylor-Joy, Chris Hemsworth

Ljetno kino Slavica

21.00 TOČKA PRIJELAZA

Drama; 87min; ESP /2023

Režija: Alejandro Rojas, Juan Sebastián Vásquez; Ul: Alberto Ammann, Bruna Cusí, Ben Temple, Laura Gómez

  • Autor: Župski portal - zupcica.hr