Ponedjeljak, 26 Rujan 2022
Narančastima četvrto srebro; Kokoti nadigrali Fun H2O i vratili pehar u Grad (FOTOGALERIJA)

Pehar pobjednika Divlje lige ove godine neće preko Dupca. Kokoti, momčad s lapadskog kupališta nadigrala je Fun H2O i zasluženo podigla pobjednički pehar na skalinima crkve Svetog Vlaha.

Rezultatske napetosti bilo je samo u prvoj četvrtini koja je završila 1:1. Fun u nastavku kreće u seriju promašaja, propuštenih igrača više i promašenog četveraca što Kokoti koriste i već na poluvremenu imaju veliku prednost od tri gola.

Fun se pokušava vratiti u trećoj, ali serija propuštenih prilika se nastavlja, a danas odlični Mladen Miloslavić na golu Kokota gasi Funovcima svaku nadu da bi mogli stići rezultat. U tom periodu svojim po mnogima upitnim odlukama sudac Ivan Matijević rezultatski već odlučenu utakmicu, bez potrebe odvodi u nervoznu završnicu.

Na kraju pružena ruka igrača i podrška Funovih navijača prilikom dodjela medalja  Kokotima zbog zaslužene pobjede i vraćanja pehara na područje Grada Dubrovnika

• Autor: Župski portal - zupcica.hr