Subota, 15 Lipanj 2024
Župa dubrovačka teško poražena na početku kvalifikacija za 3.NL-jug, Dinara slavila sa 6:2

Nogometaši Župe dubrovačke su doživjeli težak poraz u prvoj utakmici kvalifikacija za popunu 3.NL-jug. U Hrvacama je izgubila od Dinare iz Knina 2:6 i time se vjerojatno oprostila od promocije u veći rang.

Dinara je povela već u 8. minuti, a već u 10. je bilo 0:2 što je bio rezultat poluvremena. Već početkom nastavka u 47′ 3:0 za Dinaru. Golijada  Kninjana se nastavlja u 55′, 61′ i 64′ kada je već bilo 0:6. U zadnjih dvadesetak minuta Župa ublažava ovaj težak poraz s dva gola, u 69′ na 1:6 je smanjio Toni Soldić, a u 79′ za 2:6 pogađa Božo Gustin. Mogla je župska momčad do još jednog gola u 73′ kada je imala kazneni udarac iz kojeg je Karlo Buhač pogodio vratnicu.

U srijedu 12. lipnja na istom igralištu Župa dubrovačka igra protiv Vala Kaštel Stari.

• Autor: Župski portal - zupcica.hr